Měření a zobrazení na displayi

unyhhox
Příspěvky: 41
Registrován: 19 bře 2018, 11:11
Reputation: 0

Re: Měření a zobrazení na displayi

Příspěvek od unyhhox » 20 bře 2018, 20:38

V tom odkazu to je dobře pokombeny.. já se spokojím s něčím easy.. prostě jedno tlačítko = jedna stránka :D kolega před tím psal, že to mám dělat přes switch case, ale hodně lidí to pravé dělá přes ten laststate... Co pak vybrat ze jo. Kdyby jsi mi poskytl tu část kódu, že které bych to vycucal, tak bych to opravdu ocenil .. já ti můžu slíbit, že to nebudu šířit.. využijí to jen na ten projekt, ať už to mám z krku. Dva dny mi trvalo, než jsem něco vypsal na ten display.. milion knihoven a která je správná :D měl jsem vybrat display, který se horlivě používá pro vypsání hodnot, tzn 16x2, 20x4 atd. Místo toho jsem já vul vybral grafický display :D a jaké odpory používáš? 10k?

Předem díky za odpověď.




pavel1tu píše:
20 bře 2018, 18:50
unyhhox píše:
20 bře 2018, 15:10
To schéma bylo uvedené u produktu..

Předpokládám, že by jsi nebyl ochotný mi poskytnout kód, který slouží pro ovládání tvé klávesnice? Pokud ano, byl bych vděčný.
hehe,
podle tohoto se snažím vyrobit jednoduché menu, což nebyl ani problém.
Teď se snažím v jedné části menu udělat nastavování času do modulu přesného času, ale to se nedaří ....

Kod je součástí dost velkého programu pro řízení akvaria, jedině že bych z toho kus vykousl

PS: jo a přehlédl jsem tu poznámku o odporech - já je tam mím - každý vstup od tlačítka je podložen odporem proti mínusu ....

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Měření a zobrazení na displayi

Příspěvek od pavel1tu » 21 bře 2018, 11:23

Ano, myslím že tam mám 10k

Teď jsem na rozvodně v Opočínku na 14dní, tak zase nic neudělám ....
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů