Posílání dat přes REST API

Sem pište, hledáte-li někoho, kdo pro vás něco naprogramuje, či sestaví.
Odpovědět
tomasdev
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2020, 13:14
Reputation: 0

Posílání dat přes REST API

Příspěvek od tomasdev » 22 úno 2020, 13:47

Potřebuji sbírat data z čidel na stroji a ukládat je na server přes REST rozhraní. S Arduinem bohužel nemám zkušenosti a s REST jsem narazil:-) Hledám tedy někoho, kdo by si vzal na starost tuto část. Ostrava a okolí do hodiny autem je výhodou (až pro fázi 2), ale ne podmínkou!

Co bych potřeboval?
Fáze 1 - PoC
Navrhnout kód/aplikaci, co bude sbírat data z čidel (zatím stačí jedno) a posílat je přes REST API a JSON (poskytnu dokumentaci a ukázku třeba přes Postman)
Stahování dat z REST API v pravidelném intervalu a parsování JSON (časem bude použit na získávání instrukcí ze serveru)
Vybrat správné Arduino a případně moduly pro tento projekt.
Fáze 2 - finalizace první verze
Sbírat data z dalších čidel, co postupně vybereme. Přidat cachování dat, pokud server vypadne.
Pomoc s poskládáním čidel a Arduina a doladěním kódu.

Preferuji Ostravu a okolí v dojezdové vzdálenosti, pt pak bude možné řešit i práci se strojem jako takovým, když bude v pozdější fázi třeba. Jedná se o měření z čidel na průmyslovém stroji a není možné ho poslat poštou nebo přesunout:-)

Něco o mě: Zabývám se vývojem software - backend / front-end už cca 14 let, většinou Java, Angular, PHP. Mám na starosti a řeším server a mobilní apku. Tedy můžeme se bavit technicky a dokážu s lecčím pomoci, ale neřeším a nevyznám se v hardware. Práce si vážím a nechci ji zadarmo.
Server pro data je již ready a během několika dní bude veřejně online a připravený pro volání.

bcsedlon
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2019, 13:40
Reputation: 0

Re: Posílání dat přes REST API

Příspěvek od bcsedlon » 22 úno 2020, 15:16

Dobry den, nabizim reseni, prosim ozvete se na bcsedlon@gmail.com. Praha

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů