Zásobník objektů

Wiring, C++, C, Java, ...
Pravidla fóra
Toto subfórum slouží k řešení obecných otázek kolem programování (konstrukce, knihovny, alokace paměti, ...)
Uživatelský avatar
gilhad
Příspěvky: 779
Registrován: 07 bře 2018, 11:22
Reputation: 0

Re: Zásobník objektů

Příspěvek od gilhad » 01 črc 2018, 00:01

Ja to prekopiroval na disk, a prohanel prekladacem tak dlouho, dokud hlasil chyby. Vzdycky jsem opravil tu prvni (a jeji kopie, typu serial -> Serial) a zase znova. zakladni princip jsem nemenil.

BTW: ja osobne bych spis ty prvky vytvarel jako dynamicky alokovane (pomoci new) a do tZaklad bych dal

Kód: Vybrat vše

tZaklad *next;
a v pameti to proste bral jako spojovy seznam - na zacatku je 20 prvku zbytecne moc a az uz se ti zacnou mnozit, tak stopro zapomenes zvednout tu hranici z 20 na aktualni hodnotu - pritom ukazatel v poli a ukazatel v next je porad jen ukazatel. (pravda, pole muze jeden a ten samy prvek (nikoli jen typ) obsahovat vickrat, ale moc nevidim prakticke pouziti)

---

Schvalne si porovnej svuj kod a moje upravy, uvidis, ze vetsina jsou fakt spis jednoduche syntakticke chyby, nez cokoli jineho :)

PetrB
Příspěvky: 141
Registrován: 20 čer 2018, 13:39
Reputation: 0

Re: Zásobník objektů

Příspěvek od PetrB » 01 črc 2018, 21:31

Díky,
některé věci jsem uměl taky opravit (středníky, malé velké písmena apod.),ale právě u toho přiřazení mi to nešlo a pořád mi to házelo nějaké divné chyby.
Každopádně díky, vyzkouším to. Hodně mi to pomůže. Mám v plánu trochu "Arduinovat" některé věci doma a tohle využiju.

Pb

PetrB
Příspěvky: 141
Registrován: 20 čer 2018, 13:39
Reputation: 0

Re: Zásobník objektů

Příspěvek od PetrB » 03 črc 2018, 12:46

Tak ještě jednou děkuji.
Podle Tvého kódu jsem si poupravil svůj test a funguje to dle očekávání. Jdu mastit knihovničku pro web serverík.

Díky

Pb

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů